Sanatorijum Public
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Primedbe na admine....

2 posters

Go down

Primedbe na admine.... Empty Primedbe na admine....

Post by barracuda Tue May 10, 2016 5:12 pm

Imam primedbu na admine koji tolerisu citere na serveru,tipa Sredojev i jos neki nisam video ko je, pre neki dan sam bio na serveru i bilo je mozda 5-8 igraca ukljucujuci i admina Sredojeva, lik udje na server sa wh i kosi sve redom i svi ga prozivaju vidi se iz aviona da lik ima wh i Sredojev napise "aj gasi citeve da ne dobijes ban" na sta citer i dalje nastavlja da igra a admin na kraju izadje sa servera, nema tu sta da se moli da gasi ili ne admin je duzan da ga proveri i da ga banuje ako ima nst,ako je sumljiv ban ss i demo nek da ako je cist unbanovati i kraj, ovako admin izadje sa servera a citera ostavi i tako igraci polako poizlaze jer nece da igraju sa citerima i posle kad svi poizlaze onda udje neki admin i pitanje dal' ga banuje nisam primecivao, takodje imam zamerku Cac-u sto udje u spec i minimizuje cs i ko zna sta drugo radi dok na server ulaze citeri a izlaze igraci, ne prozivan nikoga od navedenih niti imam nst protiv njih samo da rade svoj posao kako trb,i da admini malo budu aktivniji i da malo prate situaciju na serveru a ne samo da igraju i onda kad vide da je njih neko ubio onda ulaze u spec i proveravaju... Za kraj jos samo nst da kazem admini su duzni da provere tog i tog igraca na kojeg dobiju prijavu a ne da odg sa "OK" i da nastave sa igrom,a ne provere ga u ospte... pozz i nemojte shvatiti ovo kao uvredu ili prozivku!
barracuda
barracuda

Posts : 4
Join date : 2016-05-08
Age : 28
Location : My Home :D

Back to top Go down

Primedbe na admine.... Empty Re: Primedbe na admine....

Post by cac Tue May 10, 2016 6:08 pm

ostalo cu naravno proveriti, ali mene i moju malenkost kao vlasnika servera ne bi trebalo da uzmes u obzir, da li sam u specu ili ne da li igram ili ne to je moja i samo moja stvar, ( inace radim po ceo dan i cs mi je stalno upaljen), ima i vise nego dovoljno admina na serveru a za neaktivnost i neozbiljnost admina sam naravno ja licno odgovoran, gore navedeno cemo proveriti i naravno razjasniti.
naravno da ne bi trebalo da se uvredis na moje gore pomenute reci Very Happy
cac
cac
Admin

Posts : 277
Join date : 2014-04-20
Age : 44
Location : Heppenheim , DE

https://sanatorijum.forumakers.com

Back to top Go down

Primedbe na admine.... Empty Re: Primedbe na admine....

Post by barracuda Tue May 10, 2016 6:20 pm

Nemam nst protiv izneo sam svoje misljenje i primedbe..
barracuda
barracuda

Posts : 4
Join date : 2016-05-08
Age : 28
Location : My Home :D

Back to top Go down

Primedbe na admine.... Empty Re: Primedbe na admine....

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum